הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    Junior Member

בקשר למסוקים

שלום, לקחתי טקסטורה של מסוקים ישראלים מארמה 2 וניסיתי אותם דרך מסוקים שהורדתי לארמה 3 וזה עבד.
    אז חשבתי שאפשר לנסות לקחת מארמה 2 את המסוק הרגיל ולהעביר אותו לארמה 3 מותאם לקחת את הטקסטורה שיש ופשוט לעצב אותה כדי שזה יראה כמו המסוק של חיל האוויר הישראלי, השאלה שלי האם זה אפשרי? למי שלא הבין הטקסטורה שלקחתי מארמה 2 ושמתי במסוק שיש לארמה 3 זה רק לבדיקה ואני עכשיו חושב בכלל לבנות בעצמי ולא להעתיק ולשים קרדיט,
    תודה לעונים.

Member
    אפשר לנסות אשמח לעבוד איתך על זה אני עובד על המוד אחר של צה"ל ואשמח שתיצור איתי קשר

Member
    מה מוד שעשיתי עליו את הטקסטור הישן? במסוק הרגיל אתה מתכוון ל uh 60?
    נערך לאחרונה על ידי idom; 12/15/2014 בשעה 17:40.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    שים לב שזה בעייתי אם זה לא בדיוק אותו מודל של אותו מסוק. מספיק ששינו משהו קטן במודל ויש סיכוי טוב שזה לא יעבוד כמו שצריך.

אבל כן, להחליף טקסטורות לרכבים זה לא הדבר הכי מסובך, זה אחד מסוגי המודים הפשוטים יותר (כל עוד יש לך שליטה טובה בפוטושופ ויצירת טקסטורות, להכניס את זה למשחק זה יחסית פשוט). רק צריך לדאוג שזה יהיה יפה, וכדאי על מסוק שבכל מקרה יש לצה"ל ולא משהו עתידני לא קשור, למשל אולי מהמוד של rhs.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי GalZohar צפיה בהודעה
    שים לב שזה בעייתי אם זה לא בדיוק אותו מודל של אותו מסוק. מספיק ששינו משהו קטן במודל ויש סיכוי טוב שזה לא יעבוד כמו שצריך.

אבל כן, להחליף טקסטורות לרכבים זה לא הדבר הכי מסובך, זה אחד מסוגי המודים הפשוטים יותר (כל עוד יש לך שליטה טובה בפוטושופ ויצירת טקסטורות, להכניס את זה למשחק זה יחסית פשוט). רק צריך לדאוג שזה יהיה יפה, וכדאי על מסוק שבכל מקרה יש לצה"ל ולא משהו עתידני לא קשור, למשל אולי מהמוד של rhs.
    יש חבילה של חיל האוויר של ארה"ב וראיתי שזה בידיוק אותם שמות של הקובץ של הטקסטורות אז שמתי את הטקסטורות של צה"ל שמישהו עשה בארמה 2 וזה עבד. אתה חושב שאפשר לשאול את מי שעשה את המסוקים בארמה 3 אם יש אישור שאפשר לעשות משהו בפוטושופ ולפרסם?
    נגיד הטקסטורות שמישהו עשה עבדו על המסוקים אז מן הסתם אני חושב שאם אני יעשה זה גם יעבוד, הנה התמונות של מה שבדקתי

תמונות

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אם זה מסוק שהביאו מארמא 2 לארמא 3 ולא שינו כלום במודל, אז מן הסתם הטקסטורות כנראה יעבדו.

בשביל לעשות טקסטורות למוד של מישהו אתה צריך לדבר עם יוצר המוד או לקרוא את מה שרשום ברישיון של המוד, אבל לדעתי כל מוד שמייבא תוכן מארמא 2 לארמא 3 חייב בהגדרה לפי בוהמיה להרשות לך לעשות בו שינויים ולהתבסס עליו במודים משלך, כל עוד המוד שלך גם עומד בתנאים הנ"ל.
    You don't mess with the Zohar!

Member
    אני אשמח אם תביא לי את שם המוד ואת הטקסטורות ואוכל לעבוד עם זה אני ביינתים היחיד שעושה משהו לגבי שיפור המוד הקיים שיש לנו

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •