הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    Junior Member

אימון מסוקים

שלום לקהילת ארמא הישראלית!
    אחרי הפסקה ארוכה מארמא חזרתי לאחרונה ואני מעוניין לעשות אימון משותף עם חברי הקהילה שעוסקים בהטסת מסוקים בארמא.
    בקרוב תצא התוספת החדשה של המסוקים שתציג מודל טיסה מתקדם שכולל המון שינויים בדרך שבה מסוקים מתנהגים.
    מטרת האימון (מבחינתי) להתאמן עם עוד טייסים בסביבה מבוקרת (ללא שפני ניסוי בתא הנוסעים בזמן משימה) על מגוון תרגילים מתקדמים.

בנוסף, אנשים עם ידע בסיסי בטיסה שרוצים ללמוד לטוס עם המודל טיסה החדש ובכללי ללמוד דברים מתקדמים יותר מוזמנים גם כן.

בעקרון צריך לעבור לגרסת ה development ב steam על מנת לאפשר את השימוש במודל המתקדם, עד שההרחבה תצא.
    כמו כן, אין צורך בסטיק וכד' אבל כמובן עדיף.
    האימון יערך במשימה שערכתי שתרוץ דרך המחשב שלי וקשר דרך TS, SKYPE או בקשר הרגיל של ארמא.

מי שמעוניין שיגיב פה וכמובן אם יש שאלות גם כן.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    לא עדיף לחכות שבועיים לשחרור הרשמי ואז כבר לא יהיה צורך לעבור הלוך-חזור בין גרסאות (מה שיכול לקחת זמן)? מה גם שבטח ייקח לך שבוע-שבועיים לתאם את זה בכל מקרה.

בכל מקרה כנס לטימספיק של הקהילה ודבר עם עדיאל או רועי שיצרפו אותך לקבוצה בפייסבוק, שתוכל לשים שם לינק לדיון שלך כאן וכדי שאנשים יוכלו ליצור איתך קשר ישירות. וכמובן כדאי שתוסיף לחשבון שלך בפורום את חשבון הסטים שלך כדי שאנשים יוכלו להוסיף אותך.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    אני אשמח יש לי ידע בסיסי בהטסת מסוקים אבל מטוסים אני לא יודע

Member
    אם כבר במסוקים אנחנו מדברים מישהו קנה את החבילה של המסוקים?? שווה לרכוש את זה?

Junior Member
    בעקרון החבילה כוללת רק את היכולת להטיס את זוג המסוקים החדשים. מודל הטיסה החדש, האפשרות לירות מתוך רכבים והאפשרות להרים משאות ע"י מסוקים ניתנת לכולם.
    אז רק אם אתה אוהב לטוס ואתה רוצה עוד מסוקים.
    אגב מודל הטיסה לא שוחרר במלואו, מערבולות - שזה הדבר הכי משמעותי במודל החדש מבחינת מה שיגרום לאנשים להתרסק המון, עדיין לא נכנס בעדכון האחרון למשחק וקיים כרגע רק בגרסת הפיתוח.

Member
    אוקי סבבה תודה

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •