הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member

המחשב מאתחל את עצמו כל פעם שאני מנסה להריץ arma 3

שלום וחג שמח,

לפני מספר חודשים רכשתי את המשחק במבצע דרך ה STEAM .
    כשרכשתי את המשחק היה ברשותי כרטיס מסך ישן מסוג GTX 275 ולא יצא לי לשחק יותר מדי במשחק אך במעט שכן הזדמן לי, לא נתקלתי בשום בעיות.
    לפני כשלושה שבועות לערך שדרגתי את הכרטיס מסך וקניתי AMD RADEON R9 290X
    במספר פעמים שהרצתי את המשחק לפתע המחשב הפסיק לעבוד ונכנס לRestart, בהתחלה שמתי לב שזה התרחש שניסיתי להריץ את המשימה של הצוללן מהתפריט הראשי אך אתמול
    שוב ניסיתי להתחיל קמפיין וזה התרחש גם ממש בתחילתו.

המפרט של המחשב שלי זה :
    INTEL I5 750 2.67GHZ
    8 ג'יגה זכרון
    ספק כוח איכותי - לא זוכר כרגע את השם ואת הכוח אבל לדעתי זה למעלה מ-600

כשזה התרחש בדקתי שאני על הדרייברים הכי חדשים שהיה באתר .

יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות ?

תודה
    ניר

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אך ורק תקלת חומרה. או אולי תקלה במערכת ההפעלה, אבל זה פחות סביר.

תריץ בדיקה memtest86 (תוריד מהאינטרנט ISO לצריבה על דיסק או שתתקין ל-disk on key ותפעיל עם זה את המחשב):

http://www.memtest86.com/

אם זה לא עובר, הזכרונות שלך דפוקים וצריך להחליף אותם (מקווה שהם באחריות). אתה יכול גם להריץ את הבדיקה עם פחות זכרון ולראות איזה סטיק בדיוק דפוק.

אם הבדיקה עוברת תריץ prime95 (בדיקה בעיקר למעבד), ואת הבדיקות של OCCT (יש שם בדיקות גם למעבד וגם לכרטיס המסך. תוודא בהגדרות שם שאתה משתמש בכרטיס מסך בכמה שיותר משאבים וזכרון).

http://www.mersenne.org/download/

http://www.intel.com/content/www/us/...g-utility.html

http://www.ocbase.com/

אתה מוזמן לעדכן אותנו על תוצאות, אבל בכל מקרה אם אחת הבדיקות האלה לא עוברת אז כנראה שאתה צריך לפנות לאיפה שקנית את המחשב ולהסביר להם בדיוק איזה בדיקה לא עברה ושיחליפו את מה שמקולקל.

כמובן שגם מומלץ לבדוק שהכרטיס מסך מחובר כמו שצריך.

שים לב שזה שלספק יש הספק גבוה לא אומר שהוא איכותי. חשוב בדיוק איזה דגם זה ובעיקר של איזה חברה.

כמו-כן, שים לב שחבל שהשקעת הרבה כסף בכרטיס מסך עבור מחשב כזה ישן, i5-750 אומנם אמור להספיק לארמא אבל יכול לקרטע במשימות כבדות. כמו-כן, בלי SSD המשחק לא ירוץ לך בצורה חלקה על ההגדרות הכי גבוהות בלי קשר לשאר החומרה שלך.
    נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 10/12/2014 בשעה 13:53.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    אבדוק את החומרה לפי הנחיותיך.
    לגבי הכרטיס מסך, שילמתי עליו 900 שקל (יד שניה באחריות- כרטיס אמור להיות תקין לחלוטין שכן בקושי השתמשו איתו)
    לגבי ה hdd הוא כן מסוג ssd .

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אז עדיין הנקודה החלשה היא המעבד שהוא יחסית ישן (אם כי סביר). וכמובן החומרה התקולה שאתה עדיין צריך לבדוק מה היא בדיוק באמצעות הבדיקות הנ"ל.

המחשב שלך באחריות? כי אם אין לך אחריות על המחשב והבדיקת זיכרון עוברת (ואז זה לא בעיה בזכרון שאותו יחסית קל להחליף), אתה כנראה תמצא את עצמך מחליף את כל המחשב (כי לא תחליף רק מעבד או רק לוח אם, וגם לבדוק אם הבעיה היא במעבד או בלוח האם די דורשת חלקי חילוף לצורך הבדיקה, ובהנחה ואין לך כאלה תצטרך לשלם סכום לא מבוטל למעבדה שתעשה את הבדיקות עם חלקים שברשותה).
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    טוב אז ככה,
    באמת הבעיה היתה בספק הכוח שלי - שבמהלך בדיקות מאמץ של תוכנת occt אתחל את המחשב בכל פעם מחדש.
    המזל הגדול הוא שמצאתי את האחריות שעומדת לפוג בתאריך 23.10.14.
    נגשתי לחברה ומבלי לבדוק בכלל את הספק החליפו לי אותו בחלופי, התקנתי בבית והמשחק רץ חלק מבלי קריסות.
    המון תודה לך על העזרה וההפניה לתוכנות. אני מאמין שמבלי לספק לינקים, הייתי מזניח את הבדיקות מספר ימים ובכך מגיע לסוף האחריות :-) .

תודה

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •