הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    Junior Member

מחפש יוצר סרטונים

שלום,
    לצורך הצגת קונספט בעבודה אני מעוניין ליצור סרטון על בסיס ארמא, ולצורך כך אני מחפש תותח בתחום יצירת הסרטונים.
    הסרטון צריך להיות ברמה גבוהה ומקצועית, וכמובן בתשלום.
    הסרטון הנדרש הוא באורך של מס' דקות ויכלול מס' תרחישים בסיסיים כגון קבוצת לוחמים,רכבים, כלי טיס וכו'.
    תינתן עדיפות למי שיש "תיק עבודות" ויכול להדגים סרטונים מעשה ידיו.

אשמח להצעות.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אלא אם כן אתה משלם הרבה אני לא בטוח כמה פה יקפצו על ההזדמנות, ולי אישית אין כל כך הרבה זמן לשבת ולצלם סרטון. אבל אם אתה רוצה אתה מוזמן לשאול שאלות טכניות שתתקל בהן אם אתה מחליט לצלם אותו בעצמך בסופו של דבר. אחרי הכל זה לא מאד מסובך לצלם סרטונים בארמא 3, זה רק דורש הרבה זמן והשקעה לסדר הכל עד שיוצא לך סרטון כמו שרצית.

יש סקריפטים שמזיזים את המצלמה עם כמה פקודות תכנות פשוטות, ועם תוכנה כמו fraps (או אפילו דרייברים של כרטיסי מסך מודרניים) אתה יכול להקליט כל מה שאתה רואה על המסך.

אתה מוזמן לכתוב את ההודעה הזו בעמוד בפייסבוק ככה שיותר אנשים יוכלו לפנות אליך, אולי ככה תמצא מישהו שמתאים (קישור בפינה שמאלית עליונה של עמוד זה).
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    יצרתי מס' סרטונים (הקלטה ע"י shadowplay) כולל שימוש בסקריפטים בסיסיים שמדמים מס' תרחישים וזוויות מצלמה, אך אני רוצה להפוך את הסרטונים ליותר מרשימים מבחינת שימוש במודים וסקריפטים מורכבים יותר.

אין לי פייסבוק אז לא אוכל להעלות שם את ההודעה לצערי, ואני עדיין פתוח להצעות בשלב זה.

יש לי כמה שאלות טכניות שנתקלתי בהם במהלך עשיית הסרטים, אעלה אותם בפוסט נפרד אם יהיה רלוונטי.
    תודה.

לגבי מודים אני ממליץ להשתמש ב-Play withSIX כדי להוריד לתהקין ולהפעיל אותם, זה עושה את החיים מאד נוחים. כל המודים של הקהילה מנוהלים דרך התוכנה הזו וכך לכולם תמיד יש את אותם מודים כשהם משחקים בשרת, אבל גם בלי קשר כשמשחקים לבד קל מאד לבחור איזה מודים להפעיל וזה תמיד יהיה גרסא עדכנית והיא תמיד תופעל נכון עם כל המודים שהמוד שרצית דורש.

שים לב שיש גם לחברה פורום רשמי שבו אנשים יכולים לדבר על ענייני סקריפטים:

http://forums.bistudio.com/forumdisp...-amp-SCRIPTING

רוב הסיכויים שדברים שאתה צריך כבר נידונו שם בשלב כזה או אחר. שים לב שאתה יכול גם להסתכל בפורום המקביל של ארמא 2 ושל ארמא 1, כי בטח הרבה דברים עובדים אותו דבר כמו במשחקים הקודמים (שפת הסקריפטים והפונקציונאליות התרחבו מאז, אבל הרבה דברים גם עובדים בדיוק אותו דבר כמו בגרסאות הקודמות של המשחק).

Junior Member
    גל תודה רבה על העצה, מאוד מועיל.
    אני די חדש בארמא וככל שאני חופר יותר אני לא מבין למה חלק מהדברים כ"כ מסובכים בשלב הכנת משימה - כמו לדוגמא להגדיר שמסוק יתקוף בטיל מטרה ספציפית (מבלי להתשמש בסקריפטים מורכבים).

זה לא כזה מורכב לגרום לו לתקוף מטרה ספציפית, אבל בעקרון ה-AI בארמא נועד להיות מסוגל להסתדר לבד, ולכן אם רוצים להכריח אותו לעשות דברים שמבחינתו הם אינם הגיוניים צריך לעבוד קשה.

אם המטרה היא מטרה שגם ככה מבחינת ה-AI צריך לירות עליה טיל, אז לא צריך בעצם לעשות כלום חוץ מלדאוג שהוא מזהה את המטרה (טריק למעקף במידה והוא לא מזהה היא לשים אותו בקבוצה ביחד עם חייל חבר קרוב שיזהה אותה עבורו). אפשר גם לנסות להשתמש בפקודות כמו doTarget ו/או doFire (ראה תיעוד ב-Wiki). שורה או שתיים של קוד זה לא נחשב סקריפטים מורכבים

https://community.bistudio.com/

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •