הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    Junior Member

כמה שאלות בקשר למשחק

אהלן
    ראיתי סירטונים באינטרנט של המשחק והאמת שניראה ממש מעניין
    עכשיו רציתי לדעת כמה דברים
    האם האוייב במשחק הוא גם חברה שמשחקים און ליין או שזה פשוט משימות נגד המחשב?
    עד כמה המשחק הזה מציאותי כלומר אם נגיד אני לוחם האם יש לי יתרון על מישו שהוא בכלל לא בצבא נגיד?

תודה על העזרה

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אהלך וברוך הבא!

לשאלותיך:

ציטוט נכתב במקור על ידי sytek צפיה בהודעה
    האם האוייב במשחק הוא גם חברה שמשחקים און ליין או שזה פשוט משימות נגד המחשב?
    זה תלוי במשימה שבה משחקים. אם תסתכל ב-playlist שלי ביוטיוב, תוכל לראות משחקים גם מסוג COOP נגד המחשב וגם מסוג PVP נגד אנשים.

http://www.youtube.com/playlist?list...nFo6FJNtODzqX6

ציטוט נכתב במקור על ידי sytek צפיה בהודעה
    עד כמה המשחק הזה מציאותי כלומר אם נגיד אני לוחם האם יש לי יתרון על מישו שהוא בכלל לא בצבא נגיד?
    אף משחק לא באמת מציאותי, אבל ארמא 3 זה המשחק הכי מציאותי שיש היום, ובפער גדול מכל משחק אחר. בתור לוחם יהיה לך יתרון בדברים מסויימים כמו ידע כללי וניווט. זה לא יתרון גדול לעומת מישהו שלמד הכל דרך המשחק, אבל זה כן עוזר טיפה להתחיל. כמובן שדברים כמו שליטה, מקשים, וחוקים של סוגי המשחק השונים זה משהו שכל אחד צריך ללמוד בלי קשר לרקע שלו. וכמובן, בגלל שהמשחק לא מציאותי לגמרי, עדיין יש דברים שספציפיים למשחק שתצטרך ללמוד כדי להיות יעיל.

אני שם לב בצורה מאד בולטת להבדלים בין שחקנים שנכנסו למשחק עם ניסיון בקריאת מפות טופוגרפיות עם יכולת של התאמת מפה לשטח לעומת כאלה שלא. כמו-כן כבר העירו לי על סרטונים כל מיני דברים שכביכול לא ריאליסטיים רק בגלל שבמשחק אחר זה עובד בצורה שונה, אפילו שבארמא זה פשוט יותר ריאליסטי, כמו למשל בליסטיקה של כלי נשק, כמה הקליע אמור ליפול בכל טווח ואיך מפצים על זה עם השנתות של הכוונת. למשל כבר העירו לי על סרטון "ב-300 מטר איך אין נפילה של הכדור?" כשבעצם כיוונתי עם הנקודה בכוונת שמיועד לירי ב-300 מטר, פשוט כי בבאטלפילד לרובי הצלפים יש נפילה מוגזמת של הכדור.
    You don't mess with the Zohar!

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •