הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    Junior Member

מספר שאלות - arma3

שלום,

קוראים לי רון, וכרגע יש לי ARMA2+AO.

רציתי לדעת, קודם כל, האם יש שרת ישראלי שעובד עם ARMA2:AO עדיין, או רק ARMA3?

האם אתם מרוצים מ-ARMA3 יחסית ל-ARMA2?

אם אני ארצה להתחבר לקהילה, מה אני צריך לרכוש בסטים, ARMA3? זהו?

האם השרת הוא בסגנון Tactical Realism? ז"א, זו עבודה קבוצתית עם כל מה שצריך מסביב, או שזו קהילה לא מאורגנת בלי שום טקטיקה?

מה גודל הקהילה הישראלית נכון ליום זה, אם יש לכם מושג?

שאלה אחרונה - מבטיח - האם אין בעיה להפעיל את המודים כאשר משחקים באמצעות סטים?

תודה רבה על מענה.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    כמעט כולם משחקים ArmA 3, והשרת מריץ ArmA 3. המשחק הרבה יותר טוב מהקודם, ועם מוד גם אפשר להפעיל את הדברים מארמא 2.

תלוי איך אתה מגדיר "tactical realism". בקהילה משחקים עם טקטיקות שעובדות ועברו את מבחן המציאות במשחק נגד אנשים. לא לפי ה"מדריך ללוחם המתחיל" שאתה יכול למצוא בכל מיני מקומות/ואריאציות/שמות באינטרנט או כל חרטא אחר שלא באמת עובד.

אתה יכול להסתכל כמה לייקים יש בפייסבוק (לינק בצד שמאל למעלה כאן בפורום) - המספר רק הולך וגודל. כמה תכל'ס באים למשחק? משתנה. לפעמים 10-15. לפעמים 2. בגלל זה מנסים לתאם גם עם קהילות מחו"ל כדי שנוכל לעשות משחקים תמיד ללא תלות בכמות האנשים שהגיעו, ואז גם כנראה שאנשים יגיעו יותר (כי מה לעשות, לא כיף לבוא ולראות שהיום אף אחד לא בא, אז במצב כזה אנשים באים פחות).

אין בעיה להפעיל את המודים כאשר משחקים באמצעות סטים. לעולם לא הייתה בעיה עם מודים בסטים. מה גם שבארמא 3 אין בכלל אופציה להפעיל את המשחק ללא סטים (אפשר עם סטים ב-offline mode, אבל אז אתה לא יכול לשחק במולטיפלייר). יש מדריך כאן בפורום שמסביר כל מה שאתה צריך מבחינת מודים.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    לדעתי המשחק הזה חייב לקבל PATCH ענק כזה שיתקן אותו סוף סוף.
    יש שם את כל הבעיות שיש בA2 וOA וגם בעיות חדשות של A3...
    אני אישית חיכיתי למשחק הזה כל כך חשבתי זה יהיה סוף סוף המשחק שאני מחכה לו כל הקריירה שלי כשחקן מחשב :\ אבל הוא רחוק משם.
    כמובן שיש גם כמה שיפורים, הפיזיקה של הכלי רכב מעולה (PhysX) מרגישים שהחייל זז יותר טבעי אבל הוא עוד לא למד להחליף נשק בהליכה...
    אתה יכול לשבת על הטוסיק ולירות! אתה יכול לצאת מה-ATV ולעמוד באוויר על הצד...
    פחות כלי נשק, אפשר להוסיף מA2 אבל זה לא יעבוד כמו שצריך
    גראפיקה טובה בהרבה אבל לדעתי אפשר ליהנות יותר מA2 עם ACE.
    לפי מה שאני ראיתי DAYZ יהיה הרבה יותר טוב מבחינת האנימציה ועוד הרבה דברים שונים, וכשהוא יצא, אחרי שכולם יקנו אותו (או מישהו מהקהילה יעשה את זה בעצמו), BIS יקחו משם את הקוד וישימו בA3 כדי לשפר את המשחק.

Junior Member
    קודם כל, תודה על התגובות.

doom, אני כבר קניתי את המשחק.

לצערי לא יוצא לי לשחק בשרת הישראלי פשוט כי אין מספיק אנשים בימי חול בנתיים.

בגדול אני מסכים עם כל מה שנאמר, אבל אני לא כ"כ מתחבר ל-DAYZ.

אני רק מקווה שהם ישימו קץ לכל הבאגים האלה, אבל בגדול אני נהנה מ-ARMA3.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    כן, תכל'ס אפשר להתלונן עד מחר, אבל בסופו של יום המשחק כיף ויותר ריאליסטי מכל דבר שהיה קיים עד היום. באף משחק אין משמעות לטקטיקות ריאליסטיות כמו בארמא - אומנם לא טקטיקות "לפי הספר" כמו שמלמדים בטירונות/מארינס/איפה שזה לא יהיה, אבל עדיין הרבה יותר דומה לאיך שהיית מתנהג במציאות לעומת כל משחק אחר.
    You don't mess with the Zohar!

AIL Public Relations הסמל האישי שלCaterpillar
    מחזק אתמה שגל אמר
    AIL Public Relations
    AIL Moderator

משחקי PvP במודים שונים - ימי ראשון, שישי ורביעי.
    משחקי Co-op ביום רביעי ובשאר הימים ע"י ארגון של חברי הקהילה באותו יום.
    עדכונים לגבי הקהילה בדף הקהילה שלנו בפייסבוק

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •