הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member

חשבתי להיצתרף לקלאן ואני צריך שתשכנעו אותי להיצטרף :)

היי, שמי רועי, אני רוצה להיצתרף לקלאן בקרוב, ואני צריך שתשכנעו אותי.
    לפני זה, יש לי גם כמה שאלות.
    *למה יורים במצב של ירי בודדות במקום חירור.
    *איזה מודים נוספים צריך כדי להצטרף לקלאן?
    ועכשיו נסביר:
    חזרתי מחו"ל לא מזמן עם arma iii במיזוודה, התקנתי אותו, וכרגע אני משחק עם מודים מסויימים שאני יודע שצריך לקלאן בשרתי domination.
    אני צלף מעולה ב-arma ואני תמיד עם הסקין של הקלאן.

אז הייתי רוצה שתשכנעו אותי להיצטרף לקלאן.
    תודה, רועי

Junior Member הסמל האישי שלexcess3
    זה עובד ההפך , אתה צריך לשכנע אותנו לצרף אותך

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    שמע, אנחנו לא משכנעים פה בפורום. יש סרטונים שמראים לך את המשחקים שלנו ולדעתי הם יותר ממשכנעים.

- יורים בבודדת כי אחרת תיגמר לך המחסנית ויהרגו אותך בזמן שאתה מחליף מחסנית, וגם ככה באוטומט אתה מפספס את כל היריות בגלל הרתע (זה ארמא, לא call of duty).

- יש מדריך, אם תתקין לפיו תמיד יהיה לך כל מה שאתה צריך ולא תצטרך לחשוב יותר על מודים כי זה יתקין ויעדכן לך הכל באופן אוטומטי. כרגע משחקים משימות PvP בלי מודים ומשימות COOP עם מוד צה"ל של אנדריי (שיעודכן בקרוב עם חיילים חדשים, וכמובן שאם תתקין לפי המדריך תקבל את העדכון באופן אוטומטי כשהוא יצא), וכמובן שבשרת שלנו תמיד אפשר להיכנס עם המוד (גם אם משחקים במשימת PvP). חוץ מזה משתמשים ב-STHUD שמאד מומלץ למרות שאפשר להיכנס גם בלעדיו. אבל שוב, במקום לחשוב איזה מודים כן ואיזה לא, תתקין לפי המדריך ותקבל את כל המודים באופן אוטומטי, וזה יעבוד לך תמדי עם המודים הנכונים גם אם נשנה את רשימת המודים בעתיד או אם יצא עדכון לאחד המודים.

- אין סקין של קלאן. מקסימום יש XML, שאתה יכול להירשם אליו כאן: http://arma-il.info/forum/showthread...E4%EE%F9%E7%F7

וזהו, כל מה שצריך כדי לשחק איתנו זה לבוא למשחקים ולדאוג שלא יהיה עונש לשחק איתך... לא מספיק להיות צלף מעולה, צריך גם להבין מה המטרה במשימה ואיך אתה יכול לעזור לקבוצה להשלים אותה. לשבת על גבעה ולצלוף זה טוב ויפה (ותכל'ס זה הדבר הכי קל שיש במשחק), אבל לא שווה כלום אם נגמר לך הזמן ולא כבשת את היעד והקבוצה השנייה ניצחה בכל זאת. במשחקים שלנו יש צורך בטקטיקה מעבר למה שאתה רואה בדומיניישן - בדומיניישן בעצם יושבים על גבעה וצולפים בכל הבוטים המסכנים עד שנמאס, ובמשחקים שלנו בתכל'ס אין ברירה אלא להיכנס פנימה ולנסות לעשות את זה גם בלי למות בדרך, כי אם תשב בחוץ ותנסה לצלוף כל הזמן פשוט תפסיד כי לא תכבוש את היעד, או אפילו ב-COOP פשוט לא תמצא את האויבים שבד"כ מוחבאים בצורה טובה.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    ועוד משהו ששככתי, אני יכול ליצור מודים (בקלות) של רובים, לדוגמא אני עובד עכשיו על מוד של Mikro tavor.
    אבל מה אני יעשה שאני צלף טוב?
    עכשיו יש כמה בעיות: אני לא יכול להתחבר לteamspeak, המדריך לשרת נועד ל-arma II ולא ל-3. וניסיתי יום אחד להיכנס לPVP בשרת שלכם (סליחה אם עשיתי משהו לא טוב) ולא היה מחובר אף אחד בשבת ב-18:30.
    ודבר נוסף אני צריך "טירונות" קלה, ככה להתאמן קצת על פגיעה במטרות.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    כמו שאמרתי, לצלוף זה אחד הדברים הקלים יותר במשחק, אז לא מפתיע שאתה צלף טוב (כמעט כולם צלפים טובים). מה שצריך זה אנשים שגם יודעים לתקוף/להגן, לזוז, לאתר מאיזה כיוון האויבים באים ולהגיב בצורה חכמה למה שהאויב עושה.

בשביל להתאמן על פגיעה במטרות אתה יכול להיכנס לעורך המשימות, להציב שם חיילי אוייב, ללחוץ על preview ולירות בהם כמה שאתה רוצה. מדריך לעורך המשימות ניתן למצוא כאן:

http://www.armaholic.com/page.php?id=4847

כמו-כן כמעט בכל שרת שתיכנס אליו שמריץ משימות מעפנות תוכל לקחת מה שאתה רוצה וללכת לירות באנשים/בוטים.

אם אתה קורא את המדריך של ארמא 2 אתה קורא את המדריך הלא נכון או שאתה לא קורא אותו נכון. יש מדריך בפורום ארמא 3 שמתאים לארמא 3. הוא אומנם מסביר הרבה פחות (כי מה לעשות, כדי להסביר דברים נוספים מישהו צריך לכתוב אותם, וגם ככה אין הרבה דברים מסובכים במשחק כרגע), אבל הוא מסביר את כל מה שאתה צריך כדי לשחק בשרת הישראלי גם ב-PvP וגם ב-COOP.

המשחקים הקבועים לצערי כבר לא ממש קבועים, וכמו שראית יכול להיות מצב שלא יבוא אף אחד למשחק. אנחנו מנסים לחשוב על פתרונות, ואתה מוזמן להתעדכן בפייסבוק לגבי דברים שאנחנו נארגן בעתיד (יש קישור לפייסבוק בצד שמאל למעלה כאן בפורום).
    You don't mess with the Zohar!

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •