הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member

Lightbulb הודעה - בדיקת פוטנציאל השתתפות למשימות pvp בשרתים כלליים של ארמא

היי כולם
    קודם כל טוב לראות שהטימספיק של הקהילה חזר לתפקד.
    אני מקווה שהקהילה שלנו תגדל ותהיה פעילה.

רציתי לשאול אם אתם משחקים גם משימות שאפשר להשתתף בהן בלי ARMA 2, כלומר אם למישהו אין ארמא 2 אז הוא יוכל לשחק בהם בכל זאת? הכוונה היא שלא צריך את המוד ALL IN ARMA.
    לדעתי כדאי שיהיו גם כאלו.
    אם יש משהו אז מתי?..

חוץ מיזה- נניח אנחנו קובעים תאריך ושעה מסוימים-
    מי כאן יהיה מעונין לשחק ביחד, כחלק מחוליה (SQUAD???), בשרתים של משימות CTI, , WASTELAND, KING OF THE HILL ועוד.
    אני עוד שנייה יסביר קצת על המשימות האלה למי שלא יודע.
    הרעיון הוא, שברגע שאתה משחק עם קבוצה של ישראלים נגד *שחקנים* אחרים (ולא AI או לפחות לא רק), יש לך את כל מה שצריך כדי שהמשחק יהיה הכי כיף שאפשר: שילוב של משחק טקטי, עבודת צוות, תקשורת אפקטיבית, ויכולת לקבוע אסטרטגיה מסוימת כדי לצבור יתרון על האויב-דבר שמצריך גם חשיבה. אני מדגיש שחקנים כי לדעתי לשחק מול בני אדם אחרים זה יותר כיף מלשחק רק נגד המחשב. אנשים אחרים יכולים להיות לא צפויים, הם עושים דברים שבוטים לא עושים כמו להסתתר בשיחים ובבתים, לנסות לצפות את התנועות של האויב-שלך- ולהגיב בהתאם ובעיקר ההתנהגות שלהם הרבה, הרבה הרבה פחות צפויה., ומצד שני אפשר גם לנצל את החולשות הפסיכולוגיות שלהם, וגם הם אף פעם לא יכולים לצפות את ההתנהגות שלך.
    בקיצור, כשאתה משחק נגד אנשים אחרים כל המשחק הופך להיות יותר ריאליסטי, אינטנסיבי וכיף.

כמו כן חשוב לציין שאם נתחיל לשחק ביחד (גם) בשרתים ציבוריים - הקהילה תהיה הרבה יותר פעילה- הרבה יותר קל למצוא 5 קבוצות של 5 אנשים כל אחת-כשכל קבוצה יכולה לשחק ביום מסוים ובשעה מסוימת, מאשר לגרום ל-25 אנשים להגיע למועד *אחד* שמוסכם על כולם. אני אישית יכול לשחק כל הזמן =)
    שוב זה יכול להיות יותר או פחות אנשים זה לא עקרוני, אבל רשמתי את זה בשביל להסביר את העיקרון.

הייתי שמח לראות את הקהילה הולכת יותר לכיוון הזה. (וכן בעיקרון אפשר גם לקבוע עם קלאן אחר או לפתוח שרת משלנו עם משימה כלשהיא משלנו ולשחק מול אנשים אחרים, כמו שהיה ב-ARMA 2 משימות של 30 איש בכל צד נלחמים אחד נגד השני, תדמיינו את זה שניה, זה יכול להיות ממש אפי, למשל הקהילה הישראלית מול קהילה אחרת וכו'). אני בהחלט יכול לעזור לארגן את זה כי אני מכיר גיימרים מכל העולם.

קצת הסבר על המשימות בשרתים הציבוריים-הPUBLIC SERVERS -

CTI - אופפור ובלופור נלחמים על השליטה באי, שעליו נמצאים בסיסים שונים שאותם צריך לתפוס. המנצח הוא זה שתופס את כל הבסיסים ראשון. כדי לתפוס בסיס צריך להרוג את כל האויבים בו ולהשאר בו כמה דקות. על כל הריגה אתה מקבל סכום כסף מסוים, וגם על כל תפיסה של בסיס. עם הכסף אפשר לקנות כל דבר מציוד, ועד לטנקים ומסוקים. אפשר לעשות RESPAWN אך ורק בבסיס האם של הקבוצה, או בבסיסים שהם 100% נשלטים ע"י הקבוצה שלך (100\100).
    את הקניות אפשר לעשות רק בבסיס האם (חוץ מדברים כמו QUAD BIKES שאפשר לקנות בכל בסיס שנשלט ע"י קבוצתך).
    בנוסף, אפשר לרכוש בוטים שיעזרו לך בהגנה ובהתקפה, אפשר גם להורות להם לבצע משימות שונות כמו להכנס לכלי רכב ולנהוג למקום מסוים, להיות GUNNER בטנק או ברכב חמוש אחר וכו'. השרתים הכי פופולריים למשימה הזאת כיום זה EUTW ו-BLUE1

WASTELAND - טוב אני מניח שהרוב פה יודעים מה זה, אבל למי שלא יודע-זה כמו DAYZ רק בלי זומבים, עולם פתוח שבו אפשר למצוא ולקנות ולהשיג רובים, ציוד, רכבים, כסף, לבנות בסיסים, להשלים משימות שונות וכו'. אתה מתחיל עם אקדח וסכום כסף קטן, ומתקדם לאט לאט משם. אפשר לשחק כBLUFOR, OPFOR, או כשחקן עצמאי. אפשר גם שמספר שחקנים עצמאיים יחליטו להכנס לקבוצה משל עצמם. קבוצה שמשחקת נכון לפי עקרונות של עבודת צוות, בניית אסטרטגיה, התקדמות טקטית ותקשורת אפקטיבית יכולה בקלות לצבור יתרון משמעותי על כל שאר השחקנים, שרובם-מוכשרים יותר או פחות, משתמשים רק בחלק מהאלמנטים האלו או באף אחד מהם. זה המוד הכי פופולרי בארמא, יש מלא שרתים שמריצים גרסאות שונות לוייסטלנד.

KING OF THE HILL - שלושת הקבוצות נלחמות על אזור מסוים. במקרה הזה INDEPENDENT זה קבוצה אחת ולא שחקנים עצמאיים. גם כאן יש את העיקרון של להרוויח כסף על הריגות ולקנות ציוד. הוא מוגבל ע"י העיקרון של הRANK - אתה יכול לקנות ציוד מסוים לדרגה שלך, ומוגבל לכל שאר הציוד. למשל, אתה צריך להגיע לRANK 6 כדי לקנות כוונת של X12 . כדי להתקדם בדרגה אתה צריך להשאר כמה שיותר בתוך ה-DESIGNATED A.O -אזור הפעולה המוגדר - הגבעה, והניקוד של הקבוצה נקבע לפי כמות הזמן הכוללת שחבריה מבלים בתוכו. הקבוצה המנצחת היא זו שמגיעה לסכום ניקוד מסוים שנקבע מראש ראשונה.

TDM - דת' מאץ' - 2 קבוצות נלחמות אחת בשניה והראשונה שמגיעה למספר הריגות מסוים מנצחת. כל המשחק מתקיים בתוך איזור מוגדר מראש - כפר מסוים או בסיס מסוים, ואי אפשר לחרוג ממנו. מי שמת מתחיל מחדש באזור הSPAWN. אני מציין גם את המוד הזה כי למרות שבד"כ לא מתקיימת שום תקשורת או תיאום בתוך הקבוצות עצמן- חוליה של כמה אנשים שכן עובדת בשיתוף פעולה ותיאום תצליח יותר. בגלל שהמוד הזה מאוד מהיר אין כאן כמעט מקום לאסטרטגיה, טקטיקה או חשיבה מעמיקה-זה מוד שמבוסס על מהירות וSKILL נטו.

COOP - נכון זה לא מוד PVP, אבל גם כאן - לצערי ברוב שרתי הCOOP שתכנסו אליהם לא תמצאו קבוצות שעובדות בשיתוף פעולה. המוד הזה הרבה יותר כיף כחלק מחוליה שעובדת ביחד. במוד הזה יש הרבה מקום לתכנון, טקטיקה, מדברים כמו מאיפה ואיך לגשת ליעד, שיתוף פעולה בין חוליות שונות, שימוש בMORTARS וב-CAS כדי להשלים את המשימה ועוד ועוד......

אם אתם בעניין תכתבו מה הימים והשעות המועדפות עליכם לשחק - ולפי זה נקבע איזה שהוא מועד להפגש בTEAMSPEAK.. אם יש לכם משימה אחת שאתם מעדיפים גם תכתבו פה. ככל שנהיה יותר אנשים-ככה יהיה לנו יותר כיף

בי בינתים
    KUL?

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אני אישית לא אוהב Wasteland, לא אוהב CTI ולא אוהב King of the Hill. אלו משימות PvP שעשויות בצורה די מעפנה ונמאסות ממש מהר או סתם גוזלות המון זמן על דברים לא כיפיים. אם היו משימות טובות שאפשר לשחק בהן בשרתים ציבוריים היינו משחקים בהן. כנ"ל לגבי המשימות COOP שרצות בשרתים ציבוריים.

אם בכל זאת יש פה אנשים שמעוניינים, אתה יכול תמיד לנסות למצוא אותם בקבוצה בפייסבוק ו/או בטימספיק ו/או בסטים. כשאתה משחק אתה יכול ללחוץ על חבר שהוספת ולעשות לו invite to game והוא יוכל להיכנס ישר לשרת שבו אתה משחק.

שים לב שאנחנו כרגע לא משתמשים ב-AllInArma, ואם היית קורא את המדריך היית רואה איך אפשר לשחק עם AllInArma גם אם אין לך ArmA 2.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    אני הייתי שמח להצטרף זה נמע רעיון ממש טוב.. אבל בארמא 3

Junior Member
    אמי שמח להצטרף ליצירת קשר yanay122@gmail.com

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    בשביל לקבוע עם אנשים, הכי טוב לבקש מרועי שיצרף אותך לקבוצה בפייסבוק ולהיכנס לשרת הטימספיק ולדבר עם אנשים שם.
    You don't mess with the Zohar!

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •