הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    Junior Member

Lightbulb הצעה: לאמן חיילים להשתמש בטנקים/נגמ"שים וכלי טיס

מאחר ובכל צבא כמעט הטנק הוא חלק בלתי נפרד מהקרב, אני מציע שתבחרו לכם שעות בימים כלשהם, לאימון נסיעה, ירי וניווט בטנקים.
    ראיתי שבהמון משימות של ישראלים ב-arma, היו כלי רכב ולעיתים רחוקות נגמ"שים. אבל טנקים ראיתי פעמים בודדות וגם אז הם היו שנים או שלושה.
    כאשר יצאו למשימות עד היום, הטנק יכל לעזור מאוד, בדברים כמו הרתעת האויב, או ירי על מבנים.
    הייתרון של הנגמ"שים הוא שהם יכולים להביא חיילים בבטחה, לתת להם מחסה וכד'.

מודים למטוסי F-16 יש, מוד ל-UH-60 יש, ומוד לאפאצ'י גם כן. אבל למה אין כמעט טייסים שעברו קורס במשחק?
    כדי שמהאוויר יוכלו להלחם טוב כמו חיל הרגלים, אני מציע לעשות בימים הנוחים לרוב האנשים, קורס טיס קטן.
    אני מציע לבנות מוד של T-6 texan שהוא מטוס האימון של צה"ל, ובו יאמנו טייסים.

אני חושב שאת הדברים האלה צריך להוסיף כי זה ישפר את הצבא, הקרבות מהאוויר יהיו יותר לצידינו, וגם כשחיילים ליד טנק או נגמ"ש הם מרגישים
    בטוחים הרבה יותר.

הערות חשובות!
    -זוהי הודעה ראשונה שלי בפורום, תקנו אותי והציעו גם מה יש לי לשפר
    -אני לא משחק ב-arma, אבל אני ראיתי המון דברים וראיתי שיש כמה צעדים לשיפור

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    קודם כל אין קורסים בכלל כי אין הסכמה גורפת לגבי מה נכון ומה לא. כאשר העובדות לא קבועות, אתה לא יכול להתיימר ללמד אותן. אנחנו משתדלים ללמד אנשים אך ורק מה שנלמד מתוך ניסיון במשחק על מנת לא לבזבז לנו ולהם את הזמן. פרוטוקולים/תו"לים/טכניקות מהמציאות נחשבות ללא רלוונטיות למשחק עד שהוכח אחרת במשחק נגד שחקנים אנושיים, וכמו שאתה בטח יודע - במלחמה מאד קשה באמת להוכיח מה יעיל ומה לא.

עכשיו דברים כמו טנקים ומטוסים - אולי הם קצת יותר מסובכים מבחינה טכנית ויש קצת מה ללמד על איך להפעיל אותם, אבל בסופו של דבר הכלים בארמא די פשוטים ביחד למציאות ואפשר ללמוד ב-5 דקות איך הם עובדים. כל דבר מעבר - שוב, ללא ניסיון נרחב במשחק נגד שחקנים אנושיים במגוון מצבים, הקורס חסר תוחלת. ובכלל, יש הרבה בעיות בהכנסת טנקים וכלי טיס למשימות, ובמיוחד משימות נגד אנשים (פשוט כי צריך שהמשחק עדיין יהיה כיף לכולם במידה שווה), ולכן הניסיון בתחום הזה עוד יותר מצומצם. נכון שאתה יכול להתאמן על כל מיני דברים לבד, וזה מבורך (ולא מצריך קורס בכל מקרה), אבל בסוף היעילות של טריק כזה או אחר יכולה להימדד רק במשחק נגד אנשים - ואת זה פשוט לא עושים מספיק כדי לבנות קורס על-סמך הידע הנצבר.

בקשר לבניית מודים, ברגע שתחקור קצת את התחום תבין שזה לא עסק פשוט בכלל, ואפילו מודים שנמצאים בעדיפות הרבה יותר גבוהה פשוט לא עוברים את שלב הרעיון. אז מטוס לאימונים זה בטח משהו שכנראה אף אחד לא ישקיע מזמנו כדי לבנות (וכן, זה השקעה של המון המון זמן לבנות דבר כזה ושהוא גם יעבוד). בכלל, במציאות משתמשים במטוסי אימון כי רוצים להתחיל מפשוט ועוד כל מיני סיבות שפשוט לא רלוונטיות במשחק - במשחק אין בעיה לרסק 200 מטוסי F16 באימון, ובכלל השליטה לא כזו מסובכת שצריך "מדרגות ביניים" כגון מטוסי אימון. בגלל כל הסיבות האלה, אני לא חושב שמישהו ישקיע מזמנו כדי לבנות מוד כזה.

בכל מקרה, לגבי מודים באופן כללי, שים לב שאנשים בונים אותם בזמנם הפנוי, ובד"כ כבר יש להם יותר רעיונות למודים מזמן לבנות אותם, ולכן הם לא ממש קוראים הצעות שדורשות השקעה מרובה. במקרה הטוב תוכל להעיר על תיקונים קטנים שאתה חושב שצריך לעשות במוד כזה או אחר, וגם אז בד"כ היחיד שיכול באמת לבצע את התיקונים האלה הוא יוצר המוד עצמו.

אני בטוח שאחרי שתשחק יותר במשחק, תנסה מודים, ותעקוב אחרי הפורומים הרשמיים של המשחק ב forum.bistudio.com הכל יהיה לך הרבה יותר ברור - מבחינת מה אפשר בכלל, וכמו-כן מבחינת מה בראש סדר העדיפויות לעומת מה פשוט זניח ולא ממש חשוב. אומנם יש הרבה אנשים שמשחקים בארמא בתור משחק תפקידים שבו אתה משחק חייל, רוב השחקנים הפעילים בקהילה באתר הזה (ופחות או יותר בכל המקומות ששמים דגש על משחקי PvP השואפים לתחרותיות ברמה כזו או אחרת) משחקים בשביל לשחק את המשחק, להילחם במלחמה ולנסות לנצח את היריב, ופחות מעניין אותם אם הם קיבלו הסמכה כזו או אחרת באיזה קורס שמישהו החליט להעביר סתם כי לדעתו זה אמור להיות מועיל אבל בתכל'ס יכול להיות בזבוז זמן אחד גדול.
    You don't mess with the Zohar!

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •