הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member הסמל האישי שלEyepox

רעיון לתוספת למוד (קמו חדש לצה"ל למי שלא שירת או לא שירת..)

למי שלא ידוע בשנה האחרונה בצה"ל אישרו פיתוח של חברה ישראלית וחברת חוץ מדים חדשים לצה"ל (לא לא מדי ג' ששמעתם עליהם) מדי ה ג' ששמעתם מהשמועות כבר לא כזה רלוונטי (לפחות לא לחי"ר) הצבא ראה לנכון לעשות CAMO אקסקלוסיוי לצה"ל שלא יהיה לשאר הצבאות, ולכן נבחרו כמה אפשרויות ונבחר להשקיע במדים מודרנים שמשומשים בשאר הצבאות המודרנים הידועים בעולם כגון ארה"ב,רוסיה,גרמניה,צרפת,פינלנד,דנמרק,שוודיה וכו'...

לידע כללי - המדים הם מדים בעלי שתי צדדים לגוון מדברי וגוון ירוק (לרמת הגולן והגליל), והם בעלי חומר מיוחד שלא נותן למכשירים טרמים לראות חום גוף בצורה ברורה כגון בלי המדים האלו :] ANTI IR.

כנראה נראה את המדים בעוד שנתיים במקרה הטוב :S ורק ביחידות חי"ר (כרגע יש שימוש בהם PRE-FLIGHT זאת אומרת הרצה נסיונית על כמה יחידות צה"ליות ויחידות בדיקה) אני אישית ראיתי את המדים האלו נקודה.

אפשר להוסיף את TEXTURE למדים הנוכחים וכאשר ה ARMA 3 VANILLA תצא יהיה אפשר לשחקן לבחור ב CLASS של חי"רניק עם המדים הללו ולשחקן שמשחק כ קרבי("עורפי") לשחק עם המדים האוטנטים של צה"ל כגון (שריון - עד שלא יהיו סרבלים,תותחנים וכול היחידות הרכובות) ו... מ"צ מעברים עם יהיה לנו שרת של "GAZA LIFE" או "JUDEA AND SUMARIA LIFE" חחחחחחחחחחח

הנה התמונות:

והנה כמה תמונות מרעיון ל ACE שאני כנראה יעלה להם, זהוא ה IPC - Injured Personnel Carrier למי שלא יודע על מה מדובר כנסו לאתר שלהם www.agilitegear.com

ה IPC נראה בתמונה הראשונה והשלישית, בשנייה יש אותו גם אבל ב BLUR הדגם השני הוא גם סוג של עלונקה שנאחזת באגן באזור הVEST של 4 או 2 חיילים בשטח לפינוי מהיר של פצועים.

החברה הינה חברה ישראלית שמיצרת את מוצרייה בישראל וארה"ב מוצרים איכותיים לי יש ווסט ו ואפוד מגן שלהם (למה אני צריך? אל תשאלו שאלות לא תשמעו שקרים , יש דברים שלא מדברים עליהם בצבא).

אז יאללה רעיונות? תגובות?

-----------------------------------------------
    אינני מפרסם את החברה AGILITE בשום צורה משכרית ואינני מקבל הטבות על כך, המידע נועד להעלאת ה PATRIOTISIM של תוצר כחול לבן @ haters gona hate.
    נערך לאחרונה על ידי Eyepox; 05/14/2013 בשעה 13:26. סיבה: כי אני מגניב

"כשאני לא טס אני צונח"

AIL Webmaster הסמל האישי שלEden
    יאן, הרעיון שלנו זה להשתמש במשחק כפלטפורמה ריאליסטית ולא לזרום איתו ולהפוך הכל לעתידני..
    הרעיון זה לחזור אחורה בזמן!
    בדיקה1

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    לגבי המדים - קודם תשכנע את אנדריי לסיים את המודל של החייל ולא לחכות לבטא בתקווה הכוזבת שיהיה חייל שייראה נורמאלי עם ריסקין. אחרי זה תחשוב על דברים נוספים.

לגבי ה ipc... חוץ מזה שזה לא שימושי בעליל כי אפילו עם אייס מקסימום גוררים כמה מטרים וגם מזה נמנעים, וגם בראה אותך עושה את האנימציות הדרושות...
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    זה אולי נראה שולי ולא כול כך נחוץ אבל אני חושב שכדאי שנוסיף סמל Simble של ישראל או צה"ל לEditor. יכול להיות שימושי

Junior Member הסמל האישי שלEyepox
    ציטוט נכתב במקור על ידי Eden צפיה בהודעה
    יאן, הרעיון שלנו זה להשתמש במשחק כפלטפורמה ריאליסטית ולא לזרום איתו ולהפוך הכל לעתידני..
    הרעיון זה לחזור אחורה בזמן!
    3-4 שנים =\= 2030+.
    reskin\retexture =\= 6.5mm

"כשאני לא טס אני צונח"

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך