הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 10 מ 10

נושא: שגיאה

Member

שגיאה

שלום חברים אני חדש פה ודי חדש במשחקי ארמה התחלתי רק עם ה-3 אחרי ששמעתי דברים טובים על הראשון והשני....

הלכתי על פי המדריך שפרסמתם פה שכולל את ההתקנות של המוד וכו (לא כל כך מבין בזה)...

בשורה תחתונה שאני טוען את השרת שלכם המשחק עולה ואז קורס... הודעת השגיאה שאני מקבל היא......

include file userconfig\bearb_CH_setting/hpp not found...... והמשחק קורס..... מה אני צריך לעשות???? בתודה ליאור

ושאני נכנס לשרת ידנית במשחק רשום לי " You cannot play/edit this mission; it is dependent on downloadable content thathas been deleted.cia_sad
    נערך לאחרונה על ידי liormm; 05/13/2013 בשעה 17:57.

AIL Public Relations הסמל האישי שלCaterpillar
    ציטוט נכתב במקור על ידי liormm צפיה בהודעה
    שלום חברים אני חדש פה ודי חדש במשחקי ארמה התחלתי רק עם ה-3 אחרי ששמעתי דברים טובים על הראשון והשני....

הלכתי על פי המדריך שפרסמתם פה שכולל את ההתקנות של המוד וכו (לא כל כך מבין בזה)...

בשורה תחתונה שאני טוען את השרת שלכם המשחק עולה ואז קורס... הודעת השגיאה שאני מקבל היא......

include file userconfig\bearb_CH_setting/hpp not found...... והמשחק קורס..... מה אני צריך לעשות???? בתודה ליאור

ושאני נכנס לשרת ידנית במשחק רשום לי " You cannot play/edit this mission; it is dependent on downloadable content thathas been deleted.cia_sad

לא מוצא לך קובץ מסויים, נסה להכנס לפורום "ארמא 3 Arma" למעלה ויהיה לך כפתור "לחץ כאן כדי לשחק עכשיו!" לחץ "OK" על כל מה שזה שואל אותך ואתה בפנים.

אם לא יעבוד תחזור אלי.
    AIL Public Relations
    AIL Moderator

משחקי PvP במודים שונים - ימי ראשון, שישי ורביעי.
    משחקי Co-op ביום רביעי ובשאר הימים ע"י ארגון של חברי הקהילה באותו יום.
    עדכונים לגבי הקהילה בדף הקהילה שלנו בפייסבוק

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    ההודעה הראשונה זה כי יש לך מוד שמחפש את הקובץ הזה והוא לא קיים. ברשימת המודים שלנו לא קיים מוד כזה, אז שים לב שאתה באמת מפעיל לפי המדריך, ושלא שמת אף קובץ בתקיית Arma 3 Alpha\addons.

ההודעה השנייה זה כי ניסית להיכנס לשרת בלי המודים הנדרשים עבור המשימה שרצה באופן אוטומטי. הגיוני - כי הפעלת מהסטים בלי מודים.
    You don't mess with the Zohar!

Member
    שלום גל דבר ראשון תודה על ההתיחסות... דבר שני אני התקנתי בדיוק עפ"י ההוראות כולל הורדת 2 הקבצים והתקנתם בתיקיות חדשות.... כמו כן לא הורדתי שום דבר למשחק חוץ מ-2 הקבצים שאמרתם להוריד ככה שלא יכול להיות שיש לי מודים שלא קיימים אלה אם כן הם באים ביחד עם המשחק.....

ניסיתי שוב (כמובן לפי ההוראות) ושוב הוא רושם לי את אותה השגיאה

מצאת את המוד:

http://www.armaholic.com/page.php?id=19488

תמחק אותו אם הוא בתיקיית ה-addons של המשחק. אם שמת אותו בתקיית מוד נפרדת (מה שאמורים לעשות), אז תוודא שהוא מבוטל בתפריט options->expansions ושאתה מפעיל לפי המדריך.

פעם הבאה לפני שאתה רושם משהו בתור עובדה - תבדוק בבקשה טוב טוב שהוא נכון (אחרת פשוט מאד קשה עד בלתי אפשרי לפתור לך את הבעיה)

בנוסף, אם תנסה להיכנס לשרת עם מודים לא מאושרים (ולא משנה איך התקנת/הפעלת אותם - כל עוד הם פועלים) - לא תוכל להיכנס כי הם לא יהיו signed by a key accepted by the server.
    נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 05/14/2013 בשעה 17:24.

Member
    הכל בתיקיות נפרדות, והמוד הזה לא קיים במחשב שלי .... בתפריט options->expansions הוא לא מופיע גם שאר המודים לא מופעלים
    @IDF
    @sthud a3
    community base assonas: A3 alpha
    core
    posta3
    productdummies

שאת שלושת האחרונים יש יש לי כפול

כשאתה נכנס למשחק בלי מודים, אתה כרגע לא יכול להיכנס לשרת של הקהילה, אלא אם כן האדמין שם בחר משימה שלא דורשת מודים. אתה צריך להפעיל את המשחק לפי המדריך כדי לשחק בשרת שלנו.

כשאתה מפעיל את המשחק בלי מודים בכלל, כמו שצריך כדי לשחק כרגע בשרת הרוסי, אתה אמור להצליח להיכנס אליו בלי בעיה.

אם אתה מקבל עדיין את אותה הודעת שגיאה כאשר אתה מפעיל לפי המדריך - אז שוב, זה אומר שאתה איכשהו מפעיל את המוד הזה שטוען שחסר לו קובץ. יתכן וערבבת את הקבצים שלו באחת מתיקיות המודים האחרים, או יותר סביר - תיקיית המודים של המשחק עצמו. תבדוק שבשום מקום אין לך קובץ bearb_ch.pbo, או כל דבר שדומה לזה.

Member
    תודה על העזרה אבל הקובץ bearb_CH לא קיים במחשב שלי בשום תיקייה , התייאשתי אני מוחק את הכל חוץ מ ARMA3 ומתחיל מחדש !!! למרות שעבדתי לפי המדריך גם בפעם הקודמת ...

Member
    טוב אחרי שמחקתי את הכל כולל את pws עכשיו זה עובד לי.....

תודה רבה על העזרה, עכשיו נשאר החלק הכייפי לשחק !!!! אפשר לנעול

AIL Public Relations הסמל האישי שלCaterpillar
    שמח שהצליחו לעזור לך
    נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 05/16/2013 בשעה 09:47.
    AIL Public Relations
    AIL Moderator

משחקי PvP במודים שונים - ימי ראשון, שישי ורביעי.
    משחקי Co-op ביום רביעי ובשאר הימים ע"י ארגון של חברי הקהילה באותו יום.
    עדכונים לגבי הקהילה בדף הקהילה שלנו בפייסבוק

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •