הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 22
    AIL Game Moderators

הצעה לשיפור איכות המשחק - חלוקה לצוותים !

קודם כל , אני מבקש מכל מי שחשוב לו מהקהילה ומהרמה של המשחק שיקרא את הכל ולא יתעצל.

אז ככה..בעקבות המשחקים האחרונים ובעיקר עקב הדרך בה התנהל המשחק האחרון נגד הקהילה הרוסית - הסקנו מסקנות וחשבנו כיצד לשפר את עבודת הצוות במהלך המשחק וחווית המשחק כולה.
    אני בטוח שרובכם ככולכם יסכימו איתי שלא היה סדר , אירגון ושיתוף פעולה כמצופה, לכן החלטנו שיש צורך בחלוקה לצוותים בהתאם לכמות השחקנים במשחק.
    כל צוות ימנה בין שלושה לארבעה שחקנים (תלוי בכמות השחקנים בקבוצה).ויהיה תחת פיקודו של ראש הצוות שייבחר בתחילת כל משחק ויהיה עליו
    לתקשר עם ראשי הצוותים האחרים ולתכנן את אופן הפעולה באשר היא.

אופן החלוקה יתבצע ע"י מנהל המשחק שיהיה אחראי לאיזון הקבוצות, חלוקת השחקנים לצוותים, בחירת מפקדי הצוותים ובחירת מפקד לקבוצה כולה-
    אותו מפקד יהיה אחראי על תפקידו של כל צוות, יעביר הוראות למפקדי הצוות ואף ינחה אותם תוך כדי המשחקץ

בתחילת כל משחק יהיה על השחקנים להתפצל לחדרים בשרת הטימספיק ולהצטרף לסקאודים (צוותים) בשרת המשחק ע"פ החלטת מנהל המשחק.
    כל השחקנים יהיו מחויבים לפעול בהתאם להוראות מפקד הצוות - שחקן שיפעל על דעת עצמו ויפגע באיכות המשחק יקבל אזהרה ואם יחזור על כך בשנית יקבל קיק מהאדמין.

שחקן שלא יצטרף לצוות לא יוכל לקחת חלק במשחק, כך שלא יהיה מצב בו שחקנים פועלים על דעת עצמם ומפריעים למהלך התקין של המשחק.

הסדר שיוצרת החלוקה לצוותים ברורה אך אציין זאת בכל זאת ,
    חלוקה לצוותים תימנע מאנשים לעשות כל שברצונם ולפגוע בהנאתם של שחקנים אחרים.
    מפקדי הצוות יתקשרו בניהם ויסכמו ביחד כיצד לפעול כך שבכל סיבוב יהיה סדר ושיתוף פעולה בין כל השחקנים.
    כל שחקן יוכל לראות בRADAR מי השחקנים שאיתו בצוות וזאת בכדי לעזור לו להתמצא בשטח ולהבחין מי מחברי הצוות שלו לידו. נוסף לכך לשחקנים

רבים קל הרבה יותר לדעת מה לעשות ואיך לתפקד כאשר הם חלק מקבוצה קטנה והחלוקה לצוותים תקל עליהם ותעזור להם להיצמד להוראות

מפקדם.

דוגמא בלבד לאופן החלוקה :

מפקד קבוצה :
    Loven

מפקד צוות 1 :
    Gal Zohar
    חברי צוות :
    Green
    Guy Perel
    Andrey
    SilentDawn

------------
    מפקד צוות 2 :
    Ariel Sharon
    חברי צוות:
    Lavi
    Shay47
    Evyatar
    Dolev Haliva
    Ori Gerbi

מפקד צוות 3 :
    Eypox
    חברי צוות:
    Doriel
    Shaked
    Caterpillar
    Ran
    זוהי רק דוגמא - החלוקה תתבצע ע"י מנהל המשחק בתחילת המשחק ובהתאם לכמות השחקנים שיהיו נוכחים

מפקד הקבוצה (לובן לצורך הדגמה)ידריך את מפקדי הצוותים באופן הבא:
    צוות 1 יוצא לאיגוף מהרכס המסומן במפה בX
    צוות 2 עולה לכיפת תצפית ומרתק את שורת הבתים המסומנת בY
    צוות 3 נע מכיוון העמק המסומן בZ

אני מודע לכך שאין לנו כמות שחקנים כמו שציינתי לעיל אך אחת הסיבות העיקריות למחסור בשחקנים זה החוסר אירגון והאי סדר שיש במשחקים, כך
    שיחד עם השינוי יגיעו גם השחקנים.

לפני שהשינוי יוצא לפועל אשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם(בעד/נגד/הצעות לשיפור).

שלכם , Golda Meir
    נערך לאחרונה על ידי Evyatar; 05/13/2013 בשעה 00:46.

Junior Member
    בעד!

AIL Public Relations הסמל האישי שלShaked
    כנל

AIL Moderator
    AIL Developer
    AIL Publice Relations

לבעיות/בקשות ניתן לפנות בTS בפרטי או בפורום עזרה ותמיכה

לשרת הTS שלנו

עדכונים לגבי הקהילה בדף הקהילה שלנו בפייסבוק

Junior Member
    צעד חובה

AIL Game Moderators
    בעד...

Junior Member
    בעד!

נשמע מעולה. אבל זה מתאים למשחקים גדולים כמו שהיה בשבת עם הרוסים.
    אין ספק שיש המון בעיות בנושא של עבודת צוות וציות להוראות, ואולי חלוקה לקבוצות יותר קטנות תעזור.
    השאלה אם יש מספיק אנשים שמוכנים לקחת פיקוד. ולאיזה משימות זה מתאים. Dtas?

אין ספק שבמשחקים של היום שהם מאוד מהירים אין זמן לתכנן. אולי צריך לבדוק אפשרות להאריך כדי שיהיה זמן לתכנן.

אין לי זמן להמשיך להגיב אז אני אמשיך מחר

AIL Game Moderators
    גרין -
    החלוקה תתבצע בהתאם לכמות השחקנים ,כך שכמובן שאם נהיה שמונה אנשים לא יהיה צורך בחלוקה לצוותים ונסתפק בצוות אחד של ארבעה. אך כפי שציינתי , המחסור בשחקנים נובע מחוסר רצינות ומאי סדר ולכן יחד עם השינוי יגיעו גם האנשים .

ברמה עקרונית, מי שרוצה לפקד על משימה מוזמן להציע את עצמו. והוא יוכל לקבוע את הכללים שהוא רוצה.
    כמובן שזה כרוך ברוב של שחקנים שמאשרים לו לפקד. ובבקשה לא לנדב אף אחד.
    נוכל (אולי) לנסות את זה במשחק קהילה הבא. ולראות שכולם מרוצים ואיזה בעיות שצפות.
    יש מתנדבים רציניים שרוצים?

כמובן שזה בלי השינויים במשימה אלא רק בהתנהלות במשחק. זה אפשרי.
    נערך לאחרונה על ידי Green; 05/13/2013 בשעה 00:33.

AIL Game Moderators
    אני מאוד בעד להסדיר את הרעיון וחושב שזה ריאלי.. מה גם שמי שהיה איתי בקבוצה ראה שזה אפשרי. אפילו שלא תמיד ניצחנו המשחק הקבוצתי היה יעיל והיה שיתוף פעולה מירבי.
    אני לא יודע ב100% אם אוכל להגיע אבל אשמח אם תהיה אפשרות לערוך מפגש מפקדי צוותים\קבוצה ולעבור על דגשים חשובים לגבי שיטות לחימה בהגנה\התקפה ניווט, ושימוש נכון באנשים בהתאם לנשק שלהם.

התקשורת בין המפקדים תהיה ב wisper בטים ספיק.. דבר שנוסה בעבר ועבד יפה מאוד (בתנאי שהמפקד צוות השני שיתף פעולה)

אני מוכן בחמישי לחלוק מהידע שלי בנושא במציאות עם מי שרוצה להיות מפקד צוות. נקבע לשעה 19:00 המפגש יהיה מול מפת משחק פתוחה וההסבר יהיה בסיסי על ניווט, שיטות הגנה, שיטות תקיפה, תנועה בחוליה.

כמובן שכל הסבר יהיה מבלי לחשוף דברים שלא אפשריים במסגרת ביטחון מידע.
    נערך לאחרונה על ידי LoVeN; 05/13/2013 בשעה 00:55.

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •