הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 11
    Junior Member

כתוב שאין לי מפות

שאני נכנס למשחק מפעיל את כל המודים ואת כל מה שיש ב allinarma ואז שאני נכנס לשרת הוא רושם שאין לי קובץ מפות
    מישהו יכל לעזור לי ?

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    ביצעת את כל השלבים במדריך?

יש לך A2+OA מותקן (או לפחות OA)?

בדקת ב-single player editor (מהתפריט הראשי) שיש לך את Zargabad ו-Takistan ושהן עובדות?
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    כן יש לי את הקבצים מההורדה שהעלאת וביצעתי את כל השלבים , אבל שאני מפעיל את ארמא 2 לא משנה איזה שניהם אומרים שחסר לי קובץ כל אחד קובץ . אין לי מפות ב editor ולא בסינגל פלייר אבל שאני פותח את המשחק מופיעים הקולות רקע שלא מארמא 3 והרקעים שלא מארמא 3 אבל שאני נכנס לשרת הוא רושם לי שאין לי חבילת מפות של zargabad
    עם זה בסדר אני נשלח לך בהודעה פרטית את השגיאות בתחילת המשחק
    נערך לאחרונה על ידי itay; 05/03/2013 בשעה 17:10. סיבה: מידע חיוני

הקבצים להורדה הם כדי שתוכל להשתמש ב-ArmA 2 בתוך ArmA 3. אתה לא יכול להשתמש בהם כדי לשחק ArmA 2. בשביל לשחק ArmA 2 תצטרך לקנות (או לשחק בפרוץ אבל אז יהיו לך מלא בעיות ובמיוחד במולטי). אנחנו בכל מקרה משחקים ArmA 3, ולכן נתנו את הקבצים של ArmA 2 להורדה, כדי שיוכלו לשחק עם Zargabad ו-Takistan ב-ArmA 3 גם אם קנו רק את ArmA 3.

אם אתה מפעיל ArmA 2 עם ההורדה שנתנו אז ברור שזה לא יעבוד לך. זה לא אמור לעבוד. חסרים קבצים בכוונה - יש שם רק את מה שבאמת צריך כדי שה-AllInArma (לחץ כאן לפרטים) יעבוד.

ברור?

Junior Member
    כן את זה אני יודע אבל שאני ניכנס לשרת של הקהילה זה רושם לי שאין לי את המפות

תבדוק טוב טוב שביצעת את כל השלבים שרשומים במדריך בלי לדלג על כלום.

תבדוק איזה מפות יש לך כשאתה נכנס ל-single.

תיכנס לתפריט expansions (בתוך options בתפריט הראשי) ותראה שמופיע שם כל מה שצריך, ולא יותר מזה.

Junior Member
    צריך לעשות בpws לארמא 2 וארמא oa 2 install ולעשות update למודים שיש שם !?

לא. צריך לעשות בדיוק מה שכתוב במדריך לפי הסדר שבו הדברים כתובים. הכפתור הגדול של ה-install/update/launch ב-PWS הוא רק כדי להתקין את המודים עבור ארמא 3. בארמא 2 ו-OA כל מה שאתה צריך לעשות זה לבדוק שה-path למשחק מוגדר למקום שאליו התקנת את (או הורדת את הקבצים של) ארמא 2 ו-OA.

Junior Member
    עשיתי הכל וכל השלבים בוצעו נכון , בדקתי הכל אבל בכל זאת רשום לי את השגיאות :
    '.no entry 'config.bin/cfgworlds/utes.description

script ca/modules/mp/data/scripts/mpframework.sqf not found

.'no entry 'config.bin/cfgmagazines.handgrenade_west

השמח עם מישהו ידע לעזור

זה נראה כאילו אתה מנסה להפעיל ArmA 2 או OA עם הקבצים שנתנו לך להוריד. זה לא יעבוד ולא אמור לעבוד. הדבר היחיד שיעבוד זה אם תגדיר את ה-PWS ככה שידע איפה הקבצים של ArmA 2 ו-Operation Arrowhead, ואז תפעיל את ArmA 3. אי אפשר לשחק ArmA 2 עם הקבצים שהורדת! ניתן רק להשתמש בהם כדי לשחק עם דברים של ArmA 2 בתוך ArmA 3.

תוודא שה-PWS שלך מוגדר על להפעיל ArmA 3 קודם כל. ואז תשתמש בו כדי להפעיל את המשחק עם כל המודים.

אם תבוא לשרת ה-TS (ראה כפתור TS בראש הדף בפורום) יהיה יותר קל להבין מה הבעיה ולעזור לך. כמו-כן תמונות מסך בהחלט יכולות לעזור להבין מה אתה עושה לא בסדר.

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •