הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מ 23

נושא: Allinarma!

Junior Member

Allinarma!

המוד נועד לגרום לתוכן של ארמא 2 לעבוד בתוך ארמא 3 במידת האפשר.

המוד דורש Arma 2 + OA מותקן, מה שיכול להיות בעיה עבור אנשים שיש להם רק Arma 3 (יהיה עליהם להשיג Arma 2 + OA בדרך כזו או אחרת).

המוד זמין ב-PWS, ומומלץ להתקינו משם, אחרת הפעלתו תהיה מסובכת למדי. בכל מקרה, אם המוד יתווסף לשרת שלנו, ההורדה דרך PWS תתבצע באופן אוטומטי עבור כל מי שפועל ע"פ המדריך הרשמי.

למוד עדיין יש מספר בעיות, עליהן ניתן להתעדכן בעמוד הרשמי שלו:

https://dev-heaven.net/projects/all-in-arma/wiki

נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 04/15/2013 בשעה 16:08. סיבה: הוספת מידע קריטי

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    תצרף עוד הסברים וקישורים למקורות הרלוונטיים (למשל למקום בו המוד פורסם לראשונה ו/או armaholic). המינימום לפתיחת דיון חדש זה שהוא יהיה קריא וברור ויכיל את המידע הרלוונטי. למשל במקרה הזה קישור לעמוד רשמי כלשהו של המוד.

לא הייתי יוצא בהצהרות שהוא "עובד בצורה מלאה" לפני ששיחקת בו לפחות 20 שעות כדי למצוא את כל הבעיות שהוא עלול ליצור, אז אתה מוזמן להתחיל בבדיקות. כמו-כן אתה מתבקש שלא להגיב על הדיון של עצמך מיד אחרי שפתחת אותו, אלא לערוך את ההודעה המקורית שפרסמת.
    נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 04/15/2013 בשעה 16:05.
    You don't mess with the Zohar!

מוריד
    משהו יודע אם זה עבר התאמה ל- arma 3 ?

בעקרון אני הבנתי שניסו להתאים מה שאפשר. כלומר, להעיף דברים שלא עובדים בכלל ו/או יוצרים באגים. אבל הדיון הרשמי של המוד מאד ארוך ואין לי זמן לעקוב אחריו לעומק. שיהיה לי זמן (אולי מחר בערב או רביעי אחרי הצהריים) אני אתחיל לבדוק את זה גם.

בסוף, אם zargabad עובדת, זה כבר סיבה מספיקה להשתמש במוד, ומצידי שכל השאר לא יעבוד בכלל, בתנאי שזה לא יוצר באגים ו-errors.

Junior Member
    אני חייב להוסיף שהארמא 2 וoa חייב להיות מותקן.

Junior Member הסמל האישי שלexcess3
    בדקתי היום , המפות עובדות בסדר , אין שום נפילות דרך האדמה או בעיות בפיזיקה כך שזה מספיק טוב למשימות כמו של גל זוהר ת מה שקשור לרכבים ונשקים מארמה 2 כן מצאתי בעיות : אנימציות של של ארמא 3 לא מתאימות ל נשקים מארמה 2 (איך שהחייל מחזיק אותם ) + אי אפשר להוסיף או להוריד כוונות ותוספות שונות לנשקים , בקשר לרכבים מ ארמא 2 יש להם בעיה עם צלילים של מנוע בזמן נסיעה וביות ב HUD של gunner

לדעתי כרגע ניתן להשתמש במפות בלבד ( חיילים תרכביםת נשקים חייבים להיות מ ארמא 3 עדיין ) אז הכל יעבוד טוב

זה מה שחשבתי. אם באמת לא נמצא בעיות רציניות במפות ואם יש מספיק אנשים שיש להם את כל מה שצריך (כלומר A2+OA מותקן בצורה כזו או אחרת), אז אפשר להתחיל לגוון ולעשות גם DTAS ב-Zargabad.

יהיה טוב אם מישהו יתנדב למצוא מקום שאפשר להעלות אליו את כל הקבצים של A2+OA, כדי שמי שיש לו רק Arma 3 יוכל להוריד ולשחק. סיכוי טוב שאפשר להסתדר בלי התקנה רשמית, אלא רק הגדרה של התקייה ב-registry בשביל שה-Play withSIX ידע איפה זה. אחרי הכל, כל עוד לא מפעילים את ה-exe של המשחקים הישנים, אין צורך ב-CD Key. השאלה היא מי יכול להעלות למקום שיאפשר הורדה במהירות סבירה ושזה לא יימחק לאחר זמן קצר (גם אם זה אומר להעלות בחלקים). מי שרוצה לקחת אחריות על העניין מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי.

אפשר להעלות לgoogle drive או דרופ בוקס
    למי יש את רשימת הקבצים שצריך להעלות?

לדעתי זה כל התקיות שיש בהן קבצי PBO. אבל למי שאין את ההתקנה צריך גם קובץ reg שמכניס את המשחק למקום הנכון ב-registry לפי מערכת הפעלה (או פשוט להכניס לכל המקומות האפשריים). אז שוב, צריך מתנדב שיעשה קצת מחקר לגבי זה. אפשר גם שאחד יפתור את עניין האכסון ויבקש גישה לשרת כדי להעלות את המשחק משם (שכן לשרת יש upload גבוה מאד), ואחד אחר שאין לו Arma 2 יפתור את עניין ה-registry (כי רק הוא באמת יוכל לבדוק שזה עובד לו בלי לעשות uninstall או לעשות בלאגן ב-registry ובקבצים של המשחק שכבר מותקן אצלו).

כדי לגלות אם צריך עוד קבצים חוץ מה-PBOs, צריך לנסות פשוט (ע"י מישהו שארמא 2 לא מותקן אצלו). בנוסף, לדעתי התהליך יהיה פשוט יותר אם נשתמש בהתקנה של מישהו שיש לו את שני המשחקים מדיסק או מ-sprocket (אם קיים מישהו כזה), או לחילופין לסדר את הקבצים באותה צורה שההתקנה מהדיסק מסדרת אותן כדי שה-A2 ו-OA יהיו באותה התקייה. וכמובן שוב לבדוק שזה באמת עובד כמו שצריך לפני שמכניסים את זה באופן רשמי.

לגבי הנפח שצריך להעלות, אז שוב - צריך שיהיה מספיק מקום ב-dropbox (למשל ע"י פתיחת כמה משתמשים ובדיקה שזה באמת עובד) או למצוא פתרון אחר כלשהו.

בסוף, אחרי שנראה שהכל עובד כמו שצריך, נוכל להכניס את זה למדריך בצורה מסודרת ולהוסיף את המוד לשרת. אז מי שממש רוצה לגוון ולשחק קצת ב-Zargabad במקום במרינה, מוזמן לקחת חלק בעזרה.

כנראה שנצטרך לחכות לעדכון הבא של Play withSIX כדי להשתמש במוד הזה בשילוב עם CBA_A3 (שנדרש עבור Shacktac HUD). מקווה שזה יקרה בקרוב מאד.

בכל מקרה, אני בינתיים עדיין מחכה לאנשים שירתמו למטרה של לתת לאנשים שאין להם Arma 2 אפשרות לשחק עם המוד הזה. כל מי שמוכן לעשות על עצמו ניסוי מתבקש ליצור איתי קשר בהקדם. אם אף אחד לא רוצה לעזור, אז אולי כל זה בכלל בזבוז זמן וחבל שאני בכלל בודק את זה.

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •