הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
  תאריך הצטרפות
  Nov 2009
  הודעות
  776

  הנחיות חובה לפרסום בקשה להעלאת משימות

  מטרת ההנחיות היא לשמור על סדר בשרת ולוודא שיש עליו משימות שאנשים ירצו לשחק, ושיהיה אפשר למצוא משימה המתאימה לשחקנים המשחקים בשרת בלי לנחש מה זה כל משימה, או איזה משימות בכלל עובדות.

  הודעות שלא יעמדו בהנחיות אלו ימחקו מיידית. משתמשים שיפרסמו הודעות המכילות מידע שגוי או שקרי מסתכנים בחסימה זמנית או לצמיתות מפורום זה.

  יש למלא את כל הפרטים הבאים לגבי המשימה:

  1. קישור להורדת המשימה (אתר רשמי כגון armaholic.com או forums.bistudio.com, או לחילופין mediafire.com או dropbox.com בלבד).

  2. מי בדק את המשימה וכמה זמן הושקע בבדיקה שלה. שימו לב שחובה לבדוק את המשימה כאשר showScriptErrors פועל עבור כל השחקנים שבודקים את המשימה (ראה מדריך), וחובה שהמשימה לא תייצר errors מסוג זה.

  3. האם המשימה זמינה להורדה במקום ציבורי? אם כן, האם היא בגרסא העדכנית ביותר הזמינה להורדה? אם לא, יש לציין הסבר מוצדק מדוע ביקשתם גרסא ישנה יותר. אם הורדתם את המשימה משרת משחק, בצעו חיפוש בגוגל ע"י "site:bistudio.com mission name" ו-"site:armaholic.com mission name", וכמובן גם חיפוש גוגל רגיל! בכל מקרה, חובה לציין מספר גרסא אם קיים כזה.

  4. האם המשימה היא גרסא ערוכה (כלומר, מישהו ביצע בה שינויים) של משימה שפורסמה בפורמט ציבורי? אם כן, יש לציין הסבר מוצדק מדוע ביקשתם להעלות דווקא את הגרסא הערוכה ולא את הגרסא המקורית, עם דגש על ההבדלים בין הגרסאות.

  5. מספר השחקנים המינימאלי (בד"כ 1, אבל לא תמיד) והמקסימאלי שהמשימה תומכת בו.

  6. סוג המשחק - חייב להיות אחד הסוגים המופיעים ב-Filter של ה-Server Browser במשחק. אם אתם לא בטוחים, בחרו את מה שנראה לכם מתאים ביותר, אבל פרטו בכל מקרה. אם יש יותר מסוג אחד שאולי מתאים, ציינו את שניהם, ונבחר אחד עבורכם.

  7. האם המשימה דורשת מודים? אם כן, איזה?


  הנחיות אלו נתונות לשינויים בעתיד. יש לבדוק אם הם התעדכנו לפני כל פרסום של משימה חדשה.

  עדכון אחרון: 2 באפריל, 2013
  נערך לאחרונה על ידי GalZohar; 04/02/2013 בשעה 23:14.

 

 

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

 • אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
 • אין באפשרותך לפרסם תגובות
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
 •