- אין לפרסם באתר תוכן אשר נוגד את חוקי מדינת ישראל - בכלל זה זכויות יוצרים, בטחון מידע, הסברים איך לבצע פעולות לא חוקיות וכד'.
- אין להסית לעבירה על חוקי מדינת ישראל.
- אין להשוות יהודים / סמלים יהודיים לנאצים/דימויים נאציים, אף לא ברמז.
- בטחון מידע: אין לפרסם באתר מידע מסווג, מכל סיווג שהוא (כלומר "מוגבל" ומעלה), ואין לפרסם מידע אשר חל עליו צו איסור פרסום. אם אינכם יודעים אם מידע מותר בפרסום או לא, יש לשאול את מנהל האתר באופן פרטי, והוא יברר את הנושא עם מי שמוסמך לענות על השאלה. אם יש ספק - אין ספק - לא מפרסמים!
- אין לקלל ולדבר בגסות בפורום. יש לשמור על שפה נאותה. אם גולש אחר דיבר אליכם בשפה שאינה נאותה, אין לענות לו באותו מטבע, אלא לדווח למנהלי הפורום.
- יש לשמור על תרבות הדיבור בפורומים.
- אין לפרסם בפורום הודעות בנושאים שאינם קשורים לפורום (ניתן לראות במה עוסק הפורום בתיאור שמתחת לשמו).
- אין להציף את הפורומים בהודעות החוזרות על עצמן. הצפה הינה כתיבה של מספר הודעות/דיונים הנוגעים לאותו נושא, בין אם הם נפתחים באותו הפורום, ובין אם במספר פורומים שונים (יש לפרסם את ההודעה בפורום הנוגע לה בלבד!). כמו כן, על התגובות לתרום תוכן משמעותי לדיון.
- אין לכתוב הודעות חסרות טעם ותוכן.
- חובה לתת כותרת רלוונטית ואינפורמטיבית לתוכן המפורסם בתוך הדיון.
- אין להציג בהודעה תמונות הגדולות מ-800x600 פיקסלים. ככלל, עדיף להימנע מתמונות הגדולות מגודל המסך. אם אין באפשרותכם, להקטין יש לשים קישור אל המקור, אפשר גם באמצעות תמונה מוקטנת.
- בעת פירסום תמונות או מידע ממקור חיצוני, יש להוסיף קרדיט למקור, וקישור אליו במידת האפשר.
- אין לפרסם בפורומים השונים לצורך הפרסום עצמו. "פרסום" כולל, בין השאר, כל קישור לאתרים חיצוניים, מוצרים ומיזמים מסחריים, או מתן פרטים על הנ"ל. פטורים מהנחיה זו הינם קישורים בחתימת הגולש ופרסומים פרטיים בפורומי קנייה ומכירה.
- אין לשלוח לפורום הודעות המיועדות למשתמש ספציפי. ניתן להשתמש בהודעות פרטיות או E-Mail. אם המשתמש חסם את אפשרויות אלו, כנראה שאינו רוצה שיפנו אליו. כבדו את רצונו.
- אין להגיב להודעה קיימת ע"י פתיחת דיון חדש. יש לענות בדיון הרלוונטי.
- אין לכתוב הודעות פוגעות במטרה להכפיש את שמו של אדם אחר ו/או לפגוע בו.
- אין לפרסם פרטים מזהים (שם, טלפון, מקום מגורים, עבודה וכד') של גולש בפורום ללא רשותו. יש לכבד את פרטיות הגולשים.
- אין לבקש ניהול בפורומים. המנהלים נבחרים מבין הגולשים בהחלטתה הבלעדית של הנהלת הפורומים מבין הגולשים לדעתה יתאימו לתפקיד.
- אין לפרסם הצעות לפתיחת פורום חדש - ניתן לפנות עם הצעתכם למנהל האתר. ההצעות מתקבלות בברכה, אך אינן מקבלות בהכרח תשובה חיובית. הפורום יפתח או לא יפתח, ואת התוצאה ניתן יהיה לראות ברשימת הפורומים שבעמוד הראשי.
- חובה על כל המשתמשים להתאמץ כמידת יכולתם לתקשר באופן ברור וענייני.

וחוק אחרון:

[img:2cr7ys08]http://www.axelsworld.com/bart.gif[/img:2cr7ys08]

משתמש שיעבור על אחד מהחוקים הנ"ל ימצא שהודעתו נמחקה, ובמקרים קיצוניים יותר גם ייסגר חשבון המשתמש שלו. אין לפתוח דיונים על הודעות שנמחקו או חשבון משתמש שנסגר. במידה והפעולה הייתה לא מוצדקת יש לפנות אל המנהל בהודעה פרטית.