שלום,
קוראים לי ואל, אני בת 30 מהמרכז... יש לי רעיון שמתבשל הרבה זמן ולאחרונה הבנתי ש Arma 3 הוא כנראה הכלי האידיאלי בשביל זה. אני רוצה ליישם ב Arma 3 שרת/ים מוקדש/ים ללימוד שפות כאשר הפוקוס הראשוני יהיה על אנגלית, אבל זה יכול להיות תקף לכל שפה. אנשים יכולים להתחבר וככה לתרגל את השפה שהם לומדים עם דברי שפת אם אשר ינחו את המשימות/מבצעים שיש להשלים. כמובן שיש צורך לשלם לדברי שפת אם בשביל זה אבל אני רוצה לעשות את השיטה הזאת אוטומטית - עם tokens. כלומר, תלמידים קונים tokens עם כסף אמיתי ובוחרים לחלק אותו לאיזה מורה שהם רוצים. חיפוש מורים יעשה בתוך השרת כנראה בעזרת שינוי ה frequency של הרדיו או בעזרת רשימה שתופיע ושליחת הודעת. כנראה גם וגם בסופו של דבר.

אבל זה כבר עניין טכני איך זה בדיוק יעבוד... ולפי דעתי אפשר לגרום לזה לעבוד. באידיאל זה יהיה משהו מאוד פופלרי עם המון אנשים. וכמובן שמבחינה חוקית זה דורש את האישור של Bohemia Interactive - אבל זה יגרום לעוד אנשים לקנות את המשחק אז אני לא רואה סיבה שהם לא יאשרו את זה.

פתחתי את הנושא הזה לא בשביל דיון בקשר אם בתאוריה זה יעבוד או לא, אבל אם יש שאלות ודברים לא ברורים אשמח לענות.
בכל מקרה,
אני מחפשת עזרה, אנשים שמבינים או שמוכנים להיכנס לתחום של תכנות ב Arma 3, בכוונה מישהו/מישהי מישראל כי אם/ברגע שכל העניין יהפוך רשמי אז מבחינת רישום עסק / הסכמים וכו' יהיה פחות בעייה כשכולם מאותה מדינה. הפרוייקט לא דורש הוצאה כספית, רק זמן. אני צריכה אנשים טובים שאפשר לסמוך עליהם.

למי שמעוניין המייל שלי הוא:

languagequesters (at) gmail.com

-ואל