הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 3 מ 3

נושא: Arma 3 Exile Mode

Junior Member

Arma 3 Exile Mode

מקווה שאני לא עובר על שום חוק בפירסום המוד החדש + שרת
    יצא החודש מוד חדש שנקרא exile mode :

http://www.exilemod.com/

מוד ממש מגניב ומהנה במיוחד למי שאהב\אוהב epoch mode.

אנחנו קבוצה של חברים ששיחקו הרבה זמן והרבה שעות ב epoch mode החלטנו לעבור ל exile והתאהבנו במוד הזה!
    השכרנו שרת ייעודי במיקום גרמני שיוכל להחזיק 100 אנשים, אנחנו מזמינים אותכם לשרת שלנו בכתובת אייפי 176.9.77.12 וכתובת אייפי טים ספיק : 178.63.157.29
    רב שעות היום יש אדמין פעיל, ממוצע גילאים בחבורה שלנו שמשחקים ביום יום 25 +

*כדי לשחק במוד יש צורך להוריד את המוד מהאתר הראשי של exile הנ"ל

מצטער מראש אם עברתי על חוק כלשהו בפורם בפירסום דיון זה, מקווה שלא עברתי על שום חוק !

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אם אתה רוצה שיבואו אתה צריך לתת יותר פרטים חוץ מלינק. תניח שאנשים פה לא מכירים Epoch mod כי הם בד"כ משחקים בדברים אחרים. תן הסברים, סרטונים, ובסוף אם זה דומה ל-Epoch mod אז למה כדאי לשחק דווקא בזה.

בעקרון רוב הקהילה פה אוהבת לשחק ב-COOP או PvP מאורגנים רציניים וריאליסטיים, ובזמן שלא משחקים ביחד אז כל אחד משחק במשהו אחר, בין השאר דברים כמו King of the Hill ו-Tactical Battlefield או COOP בשרתים בחו"ל.

ובכלל, אם אתם רוצים לשתף פעולה עם הקהילה שלנו אני ממליץ שתשתמשו גם בטימספיק שלנו, ככה יהיה לאנשים מהקהילה יותר קל למצוא אתכם ולדעת שאתם משחקים.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    ברגע שירד לי עומס העבודה אפרסם פוסט מסודר עם תמונות וסירטונים והסברים, תודה לך על ההבהרה

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •