הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member

Exclamation pvp המוני בימי ראשון ב 20:00

נפתח טורניר PvP המוני חדש בשם Armed Conflict שרץ משעה 8 בערב עד 11 בימי ראשון.
    בטורניר משתתפים קלאנים, קבוצות וסתם אנשים, כולם מתחלקים לשתי קבוצות מאורגנות (מפקד ומפקדי חוליות).
    כמובן התקשורת באנגלית אבל רמה בסיסית מספיקה, זה לא זר לכם ככה שאני לא חושב שתהיה לכם בעיה.
    ניתן להגיע גם באיחור אבל בפעם הראשונה מומלץ להגיע כחצי שעה לפני כדי לראות איך, מי מה מו...
    אתם יכולים לבקש לשחק ביחד כקלאן/קבוצה.
    השרת נעול והסיסמא ניתנת לפני תחילת המשימה ב TeamSpeak.

ה TeamSpeak:
    ltarma.eu:9988

ניתן להוריד את המודים הדרושים על ידי Play-with-six, פשוט להכניס את ה repo
    pws://armedconflict.eu/repository/config.yml

או הורדה ידנית
    AC_addons
    AGM
    CBA
    RHS:Escalation שימו לב שיש צורך לעדכן ל 3.6
    TFR
    נערך לאחרונה על ידי Necromancer; 03/20/2015 בשעה 02:11.

Member
    נשמע אדיר!
    נקווה שיהיו הרבה אנשים מאצלנו כדי שנוכל להשתתף שם

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    איזה משימות הם מריצים?

עם ניסיון העבר שלי עם "טורנירים" כאלה, זה שהמשימות שם די מעפנות ולא מאוזנות בשיט, הרבה ריספאון ולחכות למסוק שיאסוף אותך ויטיס אותך שוב, וחוקים לא תחרותיים בשיט ככה שהשם "טורניר" מאד מאד מטעה.

בכל מקרה, ימי ראשון (ושבת) ב-20:00 שעון ישראל אנחנו משחקים dtas ומאד מרוצים מהעניין
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    סליחה, לא מצאתי בפורום באיזה ימים ושעות אתם משחקים.
    בכל מקרה אתם אחלה חבר'ה ונראה שזה דווקא בסגנון שלכם, אם תרצו לנסות בעתיד יש לכם את הפרטים.

לגבי המשימה - הקמפיין הזה נפתח לאחר שאחד אחר פשט את הרגל, גם שם האדמין ממש אהב לוגיסטיקה והטסות מסוק.
    החבר'ה עכשיו דווקא יותר לכיוון האקשן (גם אני), מנסים לעשות משהו קצת יותר קרוב ל TacBF (עם FOBs וכו' כדי לא לחכות למסוק כל הזמן) אבל עם פריימים טובים ובלי באגים.

הקמפיין מתנהל בין שתי קבוצות במשך 8 שבועות (8 משחקים).
    אלטיס מחולקת ל 8 אזורים, בכל אזור 3 גזרות.

הצד התוקף מחליט באיזה אזור ישחקו, והמשחק מתחיל.
    בהתחלה נלחמים על השליטה של הגיזרה הראשונה, לאחר שעה, הגיזרה ננעלת עבור מי ששולט בה בסיום השעה הראשונה והלחימה עוברת לגיזרה השניה וכך לשלישית.
    הקבוצה ששולטת ברוב הגזרות (2 או 3) בסוף המשחק מנצחת.
    במשחק הבא הקבוצה השנייה מחליטה איזה אזור באלטיס היא תוקפת.
    נערך לאחרונה על ידי Necromancer; 03/20/2015 בשעה 16:22.

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אף פעם לא אהבתי גזרות כאלה גדולות. זה הופך מהר מאד ל-Team Deathmatch חסר תכלית, קצת כמו King of the Hill שגם שם יש גזרה די גדולה ואתה צריך להגיע לשם ולהתחיל לחפש איפה לכל הרוחות מתחבאים לך אויבים.

DTAS הרבה יותר נחמד, יש אזור מאד קטן שבסוף צריך להגיע אליו, אין ריספאון אבל הסיבובים מספיק קצרים שלא צריך לחכות הרבה אחרי שאתה מת וכולם מתחילים כל פעם ביחד.

ולגבי ה"בלי באגים" - אני לא אאמין עד שאני לא אראה. כרגע יש מעט מאד משימות בארמא שאין בהן מלא באגים, וגם אלה שאין בהן מלא באגים עדיין יש בהן בעיות קטנות פה ושם. כנ"ל לגבי הפריימים, עד שלא שיחקת בזה עם הרבה אנשים אתה לא יכול להגיד שהפריימים של זה יותר טובים מ-TacBF.

בינתיים זה נראה כמו TacBF רק שבמקום לשחק כל יום זה רק פעם בשבוע.

בסוף, אני ממליץ לך לבוא למשחקי ה-DTAS, הם הרבה יותר טובים מכל דבר אחר שראית

משחקים מפורסמים בפייסבוק (אייקון בצד שמאל למעלה), ומשחקים שרלוונטים גם לשחקנים מחו"ל מפורסמים גם בקבוצה בסטים:
    http://steamcommunity.com/groups/arma3pvpcommunity
    You don't mess with the Zohar!

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •