הרשמה

If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

לכל מי שכבר פתח משתמש בעבר בפורום הישן (עד ל25.3.13)- כדי להתחבר לפורום החדש עם משתמש זה יש לבצע שחזור סיסמא למייל שאיתו נרשמתם.

זה יחסוך לכם פתיחת משתמש חדש, ויתן לכם לשמור על השם הישן שלכם וההודעות שלו.

לחץ כאן לשחזור הסיסמא

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    Junior Member

מישהו לשחק איתו (co op (workshop missions

כמו שאתם יודעים או אולי לא , אפשר להוריד משימות נחמדות דרך הworkshop ולשחק יחד עם עוד קבוצה של אנשים ( 7 max - אני חושב לא בטוח )
    בעיקרון אני לא מחפש עכשיו שבעה שחקנים , שניים , שלושה , ארבעה יהיה מעולה .
    כל מה שצריך לעשות זה להוריד את המשימה דרך ה workshop , לברר כיצד להחזיק סרבר (lan) ואז תוכלו להיכנס אלי ונוכל לשחק , זה ממש כיף - שיחקתי סינגל ונורא נהניתי, עם שחקנים חיים זה יכול להיות מעולה !

צרו קשר בסטים

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    בעקרון זה טיפה מסובך עכשיו בגלל הסטים והפורטים.

פתיחת שרת ביתי בעקרון הייתה מאד פשוטה - במשחק אתה הולך ל-multiplayer, לוחץ על new, בוחר שם ויש לך שרת.

הבעיה זה שכדי שאנשים יוכלו לראות אותו ולהתחבר אליו אתה צריך לשחק עם ההגדרות של הראוטר, ואתה צריך לדעת מה אתה עושה. בעקרון לא הצלחתי לסדר את זה רק ע"י העברת הפורטים שבוהמיה טוענים שצריך, ורק כשעשיתי DMZ host מה-router ל-IP של המחשב שלי אז זה עבד, אבל מאד לא מומלץ להשאיר את הראוטר עם ההגדרה הזו.

אם יש מישהו שמחובר ישירות למודם, בלי ראוטר, לא צריכה להיות לו בעיה לפתוח שרת ושכולם יראו אותו.

בכל מקרה, אני ממליץ שלפני שאתה קובע משחקים עם אנשים תראה שאתה מצליח להפעיל שרת עם שחקן אחד...

שים לב שרק פותח השרת צריך את המשימה. השאר יקבלו אותה אוטומטית בזמן ההצטרפות.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    שלחתי לך בקשת חברות (SuperTaranta), אני משחק דברים מהworkshop עם עוד חבר, יהיה מגניב אם תצטרף

AIL Webmaster הסמל האישי שלGalZohar
    אתם מוזמנים לעשות את כל זה בזמן שאתם בשרת הטימספיק שלנו בחדר coop (כפתור קישור לשרת למעלה בצד שמאל), ככה אנשים יראו שאתם משחקים ויוכלו להצטרף אליכם.
    You don't mess with the Zohar!

Junior Member
    ציטוט נכתב במקור על ידי GalZohar צפיה בהודעה
    בעקרון זה טיפה מסובך עכשיו בגלל הסטים והפורטים.

פתיחת שרת ביתי בעקרון הייתה מאד פשוטה - במשחק אתה הולך ל-multiplayer, לוחץ על new, בוחר שם ויש לך שרת.

הבעיה זה שכדי שאנשים יוכלו לראות אותו ולהתחבר אליו אתה צריך לשחק עם ההגדרות של הראוטר, ואתה צריך לדעת מה אתה עושה. בעקרון לא הצלחתי לסדר את זה רק ע"י העברת הפורטים שבוהמיה טוענים שצריך, ורק כשעשיתי DMZ host מה-router ל-IP של המחשב שלי אז זה עבד, אבל מאד לא מומלץ להשאיר את הראוטר עם ההגדרה הזו.

אם יש מישהו שמחובר ישירות למודם, בלי ראוטר, לא צריכה להיות לו בעיה לפתוח שרת ושכולם יראו אותו.

בכל מקרה, אני ממליץ שלפני שאתה קובע משחקים עם אנשים תראה שאתה מצליח להפעיל שרת עם שחקן אחד...

שים לב שרק פותח השרת צריך את המשימה. השאר יקבלו אותה אוטומטית בזמן ההצטרפות.
    אני פתחתי בלי DMZ ולא היתה לי שום בעיה, הUPnP עושה את העבודה.

מידע על האשכול

משתמשים שמעיינים בנושא זה

יש כרגע 1 משתמשים שצופים באשכול זה. 0 משתמשים ו 1 אורחים

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •